Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Ambroksol Hasco Max 60 mg 15 tabletek

14,60 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 11 ocen

Produkty powiązane

Ambroksol Hasco Max

POJEMNOŚĆ:  60 mg

DZIAŁANIE:

Ambroksol czyli substancja czynna leku Ambroksol Hasco Max, intensyfikuje wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, przez co ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel.

WSKAZANIA:

Ambroksol Hasco Max 60 mg to tabletki powlekane wskazane do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli przebiegających z zaburzeniem wydzielania śluzu oraz utrudnieniem jego transportu. Lek łagodzi kaszel i ułatwia odkrztuszanie. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

DAWKOWANIE:

Lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Lek przeznaczony do stosowania doustnego.

Zalecana dawka to:

1 tabletka 2 razy na dobę lub 1/2 tabletki 3 razy na dobę.

Tabletki należy popijać płynem. Można je przyjmować z posiłkiem lub bez posiłków. Tabletkę można podzielić na równe dawki.

SKŁAD:

Substancja czynna: chlorowodorek ambroksolu.

Jedna tabletka powlekana zawiera 60 mg ambroksolu chlorowodorku.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze): laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, żelowana, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, otoczka Opadry - 200 200F280000 White (alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek (E 171), talk, makrogol 3350, kwasu metakrylowego kopolimer, sodu wodorowęglan)

OSTRZEŻENIA:

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat - dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępny jest syrop zawierający tą samą substancje czynną.

Ambroksol Hasco Max 60 mg jest niezalecany gdy pacjent ma uczulenie na chlorowodorek ambroksolu lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Niewskazany jeśli u pacjenta występuje dziedziczna nietolerancja laktozy.

Nie zaleca się stosowania leku Ambroksol Hasco Max w trakcie ciąży, zwłaszcza w jej pierwszych trzech miesiącach.

Nie zaleca się stosowania leku Ambroksol Hasco Max u kobiet karmiących piersią, ponieważ chlorowodorek ambroksolu przenika do mleka kobiecego.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

22625

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.