Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

HARTMANN PEHA-CREPP ,Opaska podtrzymująca ,8 cm x 4 m

1,27 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 7 ocen

HARTMANN PEHA-CREPP Opaska podtrzymująca 

POJEMNOŚĆ: 4 m x 8 cm x 1 sztuka

WSKAZANIA:

Hartmann Peha-Crepp opaska podtrzymująca 10 cm x 4 m to produkt przeznaczony do stosowania w celu podtrzymania opatrunków, szczególnie na stawach i zaokrąglonych częściach ciała.

WŁAŚCIWOŚCI:

Hartmann Peha-Crepp opaska podtrzymująca 10 cm x 4 m to elastyczna opaska podtrzymująca o rozciągliwości 160%.  Już pojedyncza warstwa opaski wys­tarcza do stabilnego umocowania opatrunku. Dobrze przylega i nie zsuwa się nawet przy dłuższym noszeniu. Jednocześnie nie uciska nadmiernie, nie ogranicza krążenia krwi ani ruchów stawów. Przepuszcza powietrze, nie zakłóca swobodnego oddychania skóry.

DAWKOWANIE:

Hartmann Peha-Crepp opaska podtrzymująca 4 m x 8 cm należy stosować do opatrunków na stawach oraz stożkowych i zaokrąglonych częściach ciała.

Szczegóły Produktu

7709

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.