Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Vigantoletten witamina D3 1000 j.m., 90 tabletek

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 5 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

DZIAŁANIE:

dostępny w naszej aptece bez recepty Vigantoletten 1000 j.m. to lek w formie tabletek do przyjmowania doustnego, który zawiera w swoim składzie , czyli witaminę D3. Substancja ta pełni w ludzkim organizmie bardzo wiele funkcji, dlatego jej niedobór jest szczególnie niebezpieczny. Odpowiednie stężenie witaminy D3 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, kostno-stawowego, mięśniowego, a także hormonalnego. Związek ten między innymi zwiększa wchłanianie anów, a także zapobiega utracie wapnia z organizmu. Niski poziom u zwiększa ryzyko chorób autoimmunologicznych takich jak np. stwardnienie rozsiane, a także niektórych nowotworów. Aby witamina ta mogła właściwie spełniać swoje funkcje, musi być dostarczana z zewnątrz. Jedna tabletka Vigantoletten 1000 j.m. pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie na witaminę D3.

Lek z witaminą D3 – Vigantoletten 1000

WSKAZANIA:

lek Vigantoletten 1000 j.m. jest przeznaczony do stosowania w celu przeciwdziałania niedoborom witaminy D3 w organizmie. Może być podawany również w leczeniu uzupełniającym osteoporozy oraz w profilaktyce krzywicy.

Vigantoletten 1000 na mocne kości

POJEMNOŚĆ: oowanie 90 tabletek.

SKŁAD:

substancją czynną jest witamina D3 (Cholecalciferolum). 1 tabletka zawiera 25 mikrogramów u, co odpowiada 100 j.m. , proszek zawierający: , D,L-a-tokoferol, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, skrobię modyfikowaną, sodu askorbinian, sacharozę, krzemionkę koloidalną bezwodną. Substancje uzupełniające: mannitol, celuloza mikrokrysiczna, krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, karboksymetyloskrobia sodowa (typ C), k, magnezu stearynian.

DAWKOWANIE:

osobom dorosłym zaleca się podawanie 1 tabletki Vigantoletten 1000 j.m. na dobę. Zalecana dawka dla dzieci wynosi pół tabletki dziennie. Nie należy przekraczać dobowej rekomendowanej porcji do spożycia. Po rozpuszczeniu (np. w mleku lub w wodzie) lek może być podawany także niemowlętom.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

lek Vigantoletten 1000 j.m. jest przeznaczony wyłącznie do przyjmowania doustnego. Może być podawany zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży. Produkt nie zawiera w swoim składzie żelatyny, oleju sojowego oraz oleju arachidowego. Z uwagi na zawartość sacharozy nie powinien być stosowany u osób z nietolerancją cukrów. Nie podawać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować żadnych innych leków zawierających . Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Szczegóły Produktu

MERCK KGAA
21154
27 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Kapsułki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.