Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Polcrom 2%, (2,8 mg/dawkę), aerozol do nosa, 15 ml

13,33 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 9 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Polcrom to produkt leczniczy do stosowania w okresie sezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa.

POJEMNOŚĆ:  15 ml.

DZIAŁANIE:

Polcrom to lek przeciwalergiczny, zawierającym sodu kromoglikan, który hamuje uwalnianie histaminy i innych mediatorów komórkowych w przebiegu reakcji alergicznych.

WSKAZANIA:

Leczenie zapobiegawcze w sezonowym i całorocznym alergicznym nieżycie nosa.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Lek do użytku zewnętrznego, miejscowo do nosa. Stosowanie leku należy rozpocząć co najmniej tydzień przed narażeniem na kontakt z alergenem i kontynuować przez cały okres narażenia na alergen. Lek powinien być stosowany wyłącznie przez 1 osobę ze względów higienicznych. Przed pierwszym użyciem nowej butelki, po zdjęciu nasadki, nacisnąć dozownik 3-5 krotnie, aż do pojawienia się mgiełki leku. Dorośli, młodzież, dzieci od 3 roku życia: 1 dawka do każdego otworu nosowego, 4-6 razy na dobę.

SKŁAD:

Substancją czynną jest: sodu kromoglikan. 1 ml roztworu zawiera 20 mg sodu kromoglikanu. 1 dawka z kolei 2,8 mg sodu kromoglikanu. Substancje pomocnicze: sorbitol, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan jednowodny, disodu edetynian, sodu chlorek, polisorbat 80, benzalkoniowy chlorek roztwór, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA:

Polcrom zawiera chlorek benzalkoniowy, który może wywoływać działania niepożądane. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

8101
1 Przedmiot
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.