Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

BenGay maść przeciwbólowa, reumatyzm 50 g

Cena: 16,56 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 7 ocen

Produkty powiązane

BenGay to produkt leczniczy w postaci maści działający przeciwbólowo stosowany w bólach mięśni, stawów, kręgosłupa.

POJEMNOŚĆ:  50 g

DZIAŁANIE:
Lek BenGay działa miejscowo przeciwbólowo.

WSKAZANIA:
Lek BenGay wskazany jest do stosowania w przypadku: bólów i sztywności mięśni oraz stawów spowodowanych przeciążeniem, urazem lub stanem zapalnym, bólów odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.

DAWKOWANIE:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: maść do stosowania na skórę, nanieść na chorobowo zmienione miejsce delikatnie masując do całkowitego wchłonięcia 3 do 4 razy na dobę. Stosowanie leku BenGay bez zalecenia lekarza nie powinno przekraczać 7 dni.

SKŁAD:
Substancjami czynnymi leku są salicylan metylu (Methylis salicylas) i mentol (Mentholum). 1 g maści zawiera 150 mg salicylanu metylu i 100 g mentolu. Substancje pomocnicze: stearyynowy kwas, glicerolu monostearynian, lanolina bezwodna, polisorbat 85, sorbitol tristearynian, trietyloamina, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA:
Nie stosować pod opatrunek okluzyjny lub pod okład rozgrzewający. Należy przerwać stosowanie, jeżeli wystąpi nadmierne podrażnienie skóry. Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

13939
8 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Maść
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.