Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Naproxen Emo 10%, żel 100 g

14,51 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Naproxen Emo to produkt leczniczy w postaci żelu, w skład którego wchodzi substancja działająca przeciwbólowo i przeciwzapalnie, dzięki dodatkowi mentolu i etanolu wykazuje powierzchniowe działanie chłodzące i łagodzące.

POJEMNOŚĆ:  100 g

DZIAŁANIE:
Lek Naproxen Emo działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

WSKAZANIA:
Lek Naproxen Emo jest wskazany do stosowania miejscowego w bólach mięśniowo-stawowych oraz chorobie zwyrodnieniowej stawów.

DAWKOWANIE:
Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjąć następujący schemat stosowania leku: nałożyć preparat na suchą, czystą skórę w ilości zależnej od rozmiarów bolącego miejsca (najczęściej pasek żelu około 4 cm), rozprowadzić w miejscu bólu i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Preparat należy stosować od 4 do 5 razy na dobę, najczęściej w odstępach kilku godzinnych.

SKŁAD:
Substancją czynną leku jest naproksen (Naproksen). 1 g leku zawiera 100 mg naproksenu. Pozostałe składniki to: chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, etylu parahydroksybenzoesan, sodu wodorotlenek, karbomer, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA:
Możliwe są reakcje uwrażliwienia na światło. Ponadto, w okresie leczenia oraz 2 tygodnie po zakończeniu leczenia, należy unikać bezpośredniego światła słonecznego (również solarium).

Nie należy stosować produktu leczniczego na uszkodzoną skórę, otwarte rany, na stany zapalne skóry, błony śluzowe oraz do oczu.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

10522
3 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.