Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Urgo Oparzenia i rany powierzchniowe 10x7cm, 4 szt.

22,52 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 7 ocen

Urgo Oparzenia i rany powierzchniowe to wyrób medyczny. To nieprzywierająca, przepuszczająca powietrze gaza, składająca się z poliestrowej siateczki nasączonej cząstkami hydrokoloidu oraz wazeliny. Opatentowana siateczka lipidowo-koloidowa szybko łagodzi ból, przyspiesza gojenie i umożliwia bezbolesne usunięcie opatrunku, ponieważ nie przykleja się do rany. Przy zetknięciu gazy z wysiękiem z rany tworzy się lipidowo-koloidalny żel, dzięki temu powstają odpowiednie warunku do gojenia rany w wilgotnym środowisku.

POJEMNOŚĆ:  
Opakowanie zawiera 4 sterylne opatrunki o rozmiarze 10 x 7 cm

WSKAZANIA:
Sterylne opatrunki Urgo są przeznaczony do stosowania przy leczeniu oparzeń powstałych przy pracach domowych, I i II stopnia, a także do ran powierzchniowych.

DAWKOWANIE:
W przypadku oparzenia powierzchniowego drugiego stopnia: na początek schłodzić ranę zimną wodą przez 15 minut, aby zapobiec rozszerzeniu oparzenia. We wszystkich przypadkach: oczyścić ranę roztworem antyseptycznym nie zawierającym alkoholu. W przypadku oparzenia nigdy nie stosować barwnych roztworów antyseptycznych, takich jak eozyna. Starannie osuszy przy użyciu sterylnego kompresu. W miarę możliwości zadbać o to, by powstały pęcherz nie pękł, ponieważ chroni on ranę przez zakażeniem. W przypadku pęknięcia pęcherza, zdezynfekować ranę. Oderwać folię ochronną. Nałożyć na ranę. Stosowanie kremu przed nałożeniem opatrunku jest zbędne. Proces leczenia trwa zazwyczaj od 5 do 6 dni, przy czym pierwszy opatrunek należy zmienić po 24 godzinach, a kolejne co 48 godzin.

OSTRZEŻENIA: 
Do jednorazowego użytku. Nie stosować na głębokie oparzenia drugiego stopnia, oparzenia trzeciego stopnia oraz na oparzenia twarzy. Opatrunki przeznaczone są do miejscowego leczenia ran, których rozmiar nie przekracza wielkości kompresu.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23738
7 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.