Sieć Aptek PULS rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Pierwszą otwartą apteką była apteka w Szczecinie przy ul. Felczaka 8. Z uwagi na swoją lokalizację, apteka przyjęła nazwę „Przy Błoniach”, a jej pierwszym kierownikiem była obecna współwłaścicielka firmy, mgr farmacji Barbara Szunke. W miarę rozwoju spółki, sukcesywnie uruchamialiśmy kolejne apteki w Szczecinie i w okolicznych miejscowościach – Policach, Gryfinie, Świnoujściu oraz Trzebiatowie. Rok 2007 stał się momentem przełomowym w dotychczasowej historii naszej spółki, z uwagi na decyzję stworzenia wspólnej marki i jednolitej wizualizacji naszych aptek. Obecnie nasza sieć liczy ogółem 15 aptek, obsługując rocznie ponad 600 000 Klientów, pozostając przy tym w dalszym ciągu firmą rodzinną.

Każda nasza apteka posiada w stałej ofercie kilka tysięcy pozycji leków, suplementów, środków pomocniczych i opatrunkowych. Oferujemy również bogaty asortyment produktów dla dzieci oraz dermokosmetyków renomowanych producentów.

W naszych aptekach wykonujemy leki recepturowe, które przygotowywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń farmaceutycznych.

Praca farmaceuty to nie tylko zawód, to powołanie.

Mówi się, że aptekarstwo to misja. Farmaceutą powinna być osoba, który chce pomagać innym, służyć jak najlepiej swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

W naszych aptekach dbamy więc o ustawiczne podnoszenie kwalifikacji personelu oraz o najwyższą jakość obsługi. Naszą misją jest wspieranie zdrowia Pacjentów poprzez najlepszą ofertę i profesjonalne doradztwo.

Ślubuję w pracy farmaceuty sumiennie, gorliwie i z należytą starannością wykonywać swoje obowiązki, mając zawsze na uwadze dobro Pacjenta, wymogi etyki zawodowej i obowiązujące prawo, zaś w swoim postępowaniu kierować się zasadami godności, uczciwości i słuszności.

W tych kilkudziesięciu słowach roty ślubowania wyraża się sens zawodu farmaceuty i aptekarza oraz esencja dobrej praktyki aptekarskiej. Słowa te, są również dla nas sensem i celem ciągłego rozwoju i doskonalenia.

o-nas2

 

„Prowadząc biznes, nigdy nie zapominamy jaka jest nasz misja – jesteśmy po to, żeby pomagać.”

Krzysztof Szunke, Prezes Zarządu Sieci Aptek Puls

1 000 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Sieć Aptek Puls obsługuje rocznie ponad milion Pacjentów. Pomimo takiego zaufania ze strony Pacjentów, stale  dążymy do doskonalenia jakości obsługi, tak aby każdy Pacjent miał poczucie indywidualnej opieki farmaceutycznej.

5 000 RODZAJÓW PRODUKTÓW

Stała dostępność  oraz ogromny asortyment produktów, daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa zakupu, oraz możliwość doboru zawsze najbardziej odpowiednich produktów.

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Lata pracy nad budowaniem marki oraz zdobywaniem zaufania Pacjentów sprawiły, że w szczególnie odpowiedzialny sposób podchodzimy do kwalifikacji oraz kompetencji naszego personelu.