Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Solcoseryl pasta do stosowania w jamie ustnej, 5 g

36,28 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 6 ocen

Produkty powiązane

Solcoseryl to produkt leczniczy do stosowania w stanach zapalnych jamy ustnej, dziąseł i warg jak afty, urazy spowodowane przez aparaty ortodontyczne, bolesne zmiany, opryszczka wargowa.

POJEMNOŚĆ:  5 g

DZIAŁANIE:
Bezbiałkowy dializat z krwi cieląt ułatwia procesy regeneracyjne i naprawcze w obrębie komórek i przyspiesza gojenie się uszkodzonych tkanek. Działania te są efektem wpływu dializatu na procesy metaboliczne i metabolizm tlenowy. Polidokanol miejscowo znieczula i zmniejsza odczuwanie bólu, zwykle po 1-3 minutach od aplikacji leku. Dodatkowo składniki, które stanowią podłoże pasty tworzą elastyczną warstwę ochronną (wraz ze , które chroni przed działaniem drażniącym podczas spożywania pokarmów.

WSKAZANIA:
Do stosowania miejscowego w jamie ustnej w:
- bolesnych oraz zapalnych schorzeniach błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg: aftach, ragadach (rozpadlinach), opryszczce wargowej, zapaleniu dziąseł, zapaleniu tkanki przyzębia, zapaleniu jamy ustnej,
- bólach uciskowych spowodowanych przez protezy dentystyczne,
- bólach występujących w trakcie wyrzynania się zębów mądrości,
- jako opatrunek po takich zabiegach jak: nałożenie koronki, łyżeczkowanie i usunięcie zęba oraz po założeniu protez bezpośrednich.

DAWKOWANIE:
Na zmienione chorobowo miejsce stosuje się ok. 0,5 cm pasty w postaci cienkiej warstwy, od 3 do 5 razy na dobę.

SKŁAD:
Substancjami czynnymi są: bezbiałkowy dializat z krwi cieląt, polidokanol.
1 g pasty zawiera 2,125 mg bezbiałkowego dializatu z krwi cieląt i 10 mg polidokanolu.
Substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, karmeloza sodowa, mentol, olejek mięty pieprzowej, żelatyna, pektyna, polietylen, parafina ciekła.

OSTRZEŻENIA: 
Termin ważności po pierwszym otwarciu tuby wynosi 28 dni.

      

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

2093

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Pasta
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.