Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Clearblue test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 sztuka

23,15 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen

Produkt Clearblue to cyfrowy test ciążowy, którego dodatkową zaletą jest obecność specjalnego wskaźnika poczęcia pozwalającego w precyzyjny sposób obliczyć tydzień ciąży. Jego dokładność wynosi ponad 99%. Pomiar stężenia hormonu hCG umożliwia określenie liczby tygodni, które minęły od zapłodnienia (z taką samą precyzją jak USG).

Cyfrowy test ciążowy Clearblue

To jedyny test cyfrowy, który poza samą informacją o ciąży (lub jej braku), pokazuje, w jakim czasie doszło do zapłodnienia. Wynik jest łatwy w odczycie i otrzymuje się go nawet po 1 minucie. Clearblue można wykonać już na 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Dzięki ergonomicznej konstrukcji jest wygodny w użyciu. Test jest strumieniowy, bardziej higieniczny ze względu na dłuższą i zakrzywioną rączkę. Nadaje się do wczesnego wykrywania ciąży i samodzielnego zastosowania w domu.

POJEMNOŚĆ: 1 sztuka

ZASTOSOWANIE:

Końcówkę testu z próbnikiem skierowaną do dołu umieszcza się w strumieniu moczu przez około 5 sekund. Clearblue w pierwszej kolejności wykrywa obecność hormonu ciążowego hCG, którego stężenie w organizmie wzrasta we wczesnym etapie po zapłodnieniu. W przypadku jej stwierdzenia cyfrowy test ciążowy wskazuje, ile czasu minęło od tego dnia. Mogą to być:

  • 7 do 14 dni,
  • 14 do 21 dni,
  • więcej niż 3 tygodnie (3+).

Dzięki wskaźnikowi tygodnia ciąży możliwe jest określenie terminu poczęcia z dokładnością 93%.

Szersza końcówka służy do pobierania próbki i zmienia kolor z białego na różowy w przypadku potwierdzenia zapłodnienia.

Na ekranie cyfrowego testu ciążowego pojawiają się bezbłędne i jednoznaczne wyniki: „Ciąża” lub „Brak ciąży”.

ISTOTNE WSKAZÓWKI DLA PACJENTA

Produkt nadaje się tylko do użytku zewnętrznego i diagnostyki in vitro. Clearblue to cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia, który można przeprowadzić samodzielnie w warunkach domowych. Nie należy wykorzystywać go ponownie i powinien być przechowywany w temperaturze 2–30°C. Jeżeli wcześniej był trzymany w lodówce, to przed użyciem przez 30 minut musi poleżeć w temperaturze pokojowej. W zestawie z urządzeniem znajdują się baterie.

Szczegóły Produktu

23018
37 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.