Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Ocusalin 5% UD krople do oczu, 20 minimsów

27,41 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 7 ocen

Produkty powiązane

Ocusalin jest jałowym, hipertonicznym roztworem chlorku sodu (5%) przeznaczonym do stosowania do oka, nie zawierającym substancji konserwujących, w jednodawkowych opakowaniach (minimsach).

POJEMNOŚĆ: 20 minimsów

ZASTOSOWANIE:

Dzięki swoim właściwościom fizyko-chemicznym preparat działa odciągając wodę z rogówki jeśli wystąpił jej obrzęk, przez co poprawia się widzenie.

Ocusalin stosowany jest zwłaszcza po operacjach oka (na przykład po operacji zaćmy) jak również po zabiegach diagnostycznych ( na przykład gonioskopia), jeśli występuje zaburzenie równowagi osmotycznej w tkankach rogówki.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Oddzielić jeden pojemnik jednodawkowy (minims). Upewnić się że pojemnik nie jest uszkodzony. Przez pokręcanie otworzyć górną część pojemnika (nie urywać). Wkraplać 3-5 razy na dobę do worka spojówkowego oka które wykazuje zmiany. Nie dotykać oka końcówką zakraplacza. Po zakropleniu powoli zamknąć oko.

SKŁAD:

Chlorek sodu, woda do wstrzyknięć.

WAŻNE INFORMACJE:

  • Zawartość pojemnika przeznaczona jest do jednorazowego użytku. Preparat Ocusalin nie zawiera środków konserwujących. W związku, z czym jeśli w pojemniku pozostanie niewielka ilość roztworu należy go wyrzucić. Nie stosować preparatu po upływie daty ważności oznaczonej na każdym pojemniku.
  • W przypadku obrzęków rogówki przeciwwskazane jest używanie soczewek kontaktowych. Jeśli używanie soczewek kontaktowych jest konieczne, przed zakraplaniem należy je zdjąć. Ponownie można je założyć po co najmniej 15 minutach od wkroplenia preparatu.
  • Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

16613

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.